Nordic Bloggersid räägivad, miks Kõue mõisa külastada

Jaanuaris 2017 käis grupp tuntud reisiblogijaid Eestis väisamas Tallinnat ja Kõue mõisa. Eestisse tulid nad projekti Nordic Bloggers’ Experience raames. Blogijaid oli nii Hollandist kui ka Itaaliast.

Hollandi kuulsal reisiblogijal Miloul õnnestus saada Kõue mõisa kõige uhkem tuba (läbi loosi), kes nautis antiikset mööblit ja vana mõisa hõngu lausa Otto von Kotzebue enda toas! Oma blogis on noorel naisel Kõue mõisa kohta vaid positiivsed sõnad. Olgugi, et tema blogipostitus on hollandi keeles, saab seda Google Translate’iga väga mugavalt lugeda. Uudistage ka originaalpostitust siit.

Vaadake ka Milou inglisekeelset videopostitust, kus ta muljetab oma väga vinge toa pärast! Video kannab pealkirja “Last night I stayed in the biggest hotel room ever…” 🙂

Lisaks Miloule külastas Kõue mõisa veel Charlene ja Diana Itaaliast. Ka nemad jäid oma kogemusega väga rahule.

Reisisellidele saadetud tagasisidest tuli välja, et kõige rohkem pakkus neile huvi lisaks Telliskivi Loomelinnakule veel jalgsi tuur mööda Tallinna linna, kus tutvustati pealinna keskaegset ajalugu.

Eraldi toodi välja ka just Kõue mõis, kus nauditi lõõgastavat vestlust omavahel, sest Kõue mõis oli vaid nende päralt. Lisaks kiideti Eesti roogasid ja õlut.

Autor Liis Teresk
Liis on töötanud Põhja-Eesti Turismis peaaegu kolm aastat. Ta on alati tundnud tõmmet turismi ja erinevate kultuuride vastu.