VEEDA JÕULUD RAPLAMAAL

Rapla jõulukuusk

Väike ja armas Rapla maakond kutsub sind endale jõuludeks külla! Pole vahet, kas sulle pakuvad huvi kultuurisündmused, soovid veeta aega värskes õhus või nautida piparkoogi lõhna vanas ja väärikas mõisas, Raplamaa üllatab igal sammul.

Rapla Jõulumaa 2017

Kultuuriklubis BAAS on oma uksed avanud Rapla Jõulumaa. Koguge oma sõbrad ja sugulased kokku ning tulge ja kogege pühadetunnet kohvikuhommikul, minge koos perega vaatama lasteetendust “Pööripäev”, istuge jõuluvana süles ning ekselge jõuluhoovis kuuskede vahel. Jõulumaa avab uksed vaid ettetellimisel gruppidele, seega mõnusalt privaatne oma seltskonnaga üritus on garanteeritud.

Piparkoogi Kuningriik

Atla mõis on aasta viimasel kuul ja uue alguses muutunud Piparkoogi Kuningriigiks. Piparkoogi kuningriigis on kõik kui muinasjutus – heljub piparkoogilõhn, kasvavad piparkoogipuud ning isegi kell käib piparkookide rütmis. Oodatud on nii laste- kui ka täiskasvanute grupid, et koos veeta üks mõnus päev.

Preeriakoja matk

Seikluslikematele pakub Raplamaa kahepäevast nomaadirännakut Preerikojast. Ürgne nomaadirännak on just paras katsumus julgetele ja seiklushimulistele. See on pääsemine argipäeva ahistavast piiratusest iseenda ja looduse juurde.

Reesõit talvel

Nendele, kes jala käia ei viitsi pakub Voore tallid looduse nautimiseks elamusterohket saanisõitu Varbola linnuse muinasjutulises metsas: “Sätime lõkkeplatsil hobuse ree ette ning kappame Varbola linnuse alt läbi muinasjutulisse talvemetsa. Tiir mööda lumiseid metsateid toob meid tagasi sooja lõkke äärde glögi ja pirukaid maitsma.”

Kõigele muule lisaks toimub Raplamaal palju meeleolukaid jõulukontserte, -laatasid, -sündmusi, millega saab igaüks vastavalt oma soovile tutvuda portaalis www.raplamaa.ee.

Raplamaa hindab sportimist ja aktiivset eluviisi. Tule veeda oma jõulupuhkus just siin, sest siin on punane pale ja värske enesetunne garanteeritud!

Autor Sigrid Hiis
Sigrid on Rapla Turismiinfokeskuse infospetsialist. Küsimuste korral võtke ühendust rapla@visitestonia.com või helistage 489 4359.